Hostesky a maskoti Hostesky a maskoti

Sezóna společenských akcí je v plném proudu: stěhuje se mobiliář, instalují dekorace, nakupují suroviny na chutné delikatesy a nejrůznější ochutnávky, vymýšlí se nápadité dárky. Ale možná vaší letošní akci ještě chybí nějaká „třešinka“.

Komunikativní hostesky přispějí k té správné atmosféře vaší akce.

Hostesky
Jsou nejen milé a přívětivé, ale především komunikativní. To je hlavní deviza našich hostesek a právě to přispěje nemalou měrou k příjemné atmosféře na jakékoliv akci. Samozřejmostí je zajištění slušivého kostýmu v souladu se stylem vaší akce či ve vašich firemních barvách.

Náš tip: Zařaďte letos do programu bodypainting. Hosteska s grafikou ve vašich firemních barvách může být zajímavým zpestřením.

Maskoti
Nepřehlédnutelný maskot se stane vtipným doplňkem vaší letošní párty. Mikuláš a Čert byli loni – zapojte tentokrát do dění Perníkového muže, pana Sněhuláka nebo Ledovou královnu.

Náš tip: Na zakázku navrhneme a vyrobíme kostým maskota, který bude provázet všechny vaše budoucí akce. Jistě to program příjemně oživí.

Fotokoutky
Postavme na vaší akci mobilní fotostudio plné zábavných kostýmů a doplňků. Fotit můžeme jednotlivce i skupinky. Samozřejmostí je naklíčování hotových fotografií na široký výběr reálných i abstraktních pozadí. Všichni si tak z akce rovnou odnesou na památku unikátní fotografii.

Náš tip: Fotokoutek by neměl chybět na žádné tématické akci, ale i na firemním setkání formou večeře v restauraci či bowlingu bude atraktivním doplňkem.

Maskérna
Pro hosty vaší společenské akce připravíme profesionální maskérnu plnou zábavných kostýmů a doplňků. Kostymérka pomůže s výběrem vhodného outfitu, vizážistka vyzbrojena nezávadnými líčidly a obličejovými barvami kostým dotvoří a přispěchat na pomoc může i kadeřník, který pomocí vlasových barev a tužidel dílo dokoná.

Náš tip: Výběr témat je široký, počínaje hororovou nocí, přes noc filmových hrdinů třeba až po večírek ve firemních barvách.

Podívejte se na ukázky kostýmů.

< Zpět

Kontakt

Axamit s.r.o.

V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10

tel: +420 601 22 73 73
info@axamit.cz

 

Obchodní údaje:

Axamit s.r.o. Axamit Travel s.r.o.
  cestovní kancelář
IČO: 26764211 IČO: 27630820
DIČ: CZ26764211     DIČ: CZ27630820
DIČ: SK4020436992  

Napište nám