VIBRASIL SAMBA SHOW VIBRASIL SAMBA SHOW

VIBRASIL SAMBA SHOW je taneční projekt, který srší energií a zářivými úsměvy. Jde o jedinečné seskupení brazilských tanečníků, kteří se zformovali pod vedením skutečné královny karnevalu Viviane Mateus, aby roztančili vaše hosty či partnery v rytmu karnevalové samby. S jejich zářivou výpravnou show se přenesete do karnevalového reje v Riu de Janeiru.

Soubor se zaměřuje na tradiční brazilské tance (brazilská karnevalová samba, samba gafiera, zouk a forró) a další latino tance z oblasti slunného Karibiku a Latinské Ameriky. Jedinečnou atmosféru navíc umocní pestrá škála barevných kostýmů, které doladí charakter jednotlivých tanců. K tanečnímu vystoupení jako bonus tanečníci zapojí vaše hosty do zábavné školičky tance nebo zorganizují taneční soutěž.

Taneční show VIBRASIL SAMBA SHOW je vhodná jako pódiové vystoupení pro společenské akce a večírky, může být pestrým slavnostním zahájením nebo zakončením plesů či společenských programů různého charakteru, zpestřením městských slavností a festivalových programů.

Délku programu, počet tanečníků a choreografií lze flexibilně přizpůsobit specifikům konkrétní akce, aniž by show ztratila na své atraktivitě.

Komponované programy

VIBRASIL SAMBA SHOW nabízí možnost společného vystoupení v rámci komponovaného programu s bubenickými projekty Tokhi & Groove Army nebo Tam Tam Batucada. Show je v tomto případě sestavená z jednotlivých tanečních a hudebních vystoupení, která jsou doplněna tanečním či bubenickým workshopem pro vaše hosty. „Třešničkou na dortu“ je společné vystoupení obou skupin, které zakončí celou show. Program lze rozšířit o služby DJ či originální autentický zvuk brazilské kapely.

Obdarujte vaše hosty netradičními dárky

Věnujte svým hostům, zaměstnancům či partnerům netradiční dárek v podobě dárkového poukazu na taneční kurzy a soukromé lekce v rytmu samby a dalších latino tanců. Skvělým tipem na tématický dárek jsou i různé perkusní nástroje pocházející ze Střední a Jižní Ameriky, nebo sada ozvučných trubek boomwhackers.

Ceny všech námi nabízených služeb zašleme v detailně zpracované kalkulaci na vyžádání.

 

< Zpět

Kontakt

Axamit s.r.o.

V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10

tel: +420 601 22 73 73
info@axamit.cz

 

Obchodní údaje:

Axamit s.r.o. Axamit Travel s.r.o.
  cestovní kancelář
IČO: 26764211 IČO: 27630820
DIČ: CZ26764211     DIČ: CZ27630820
DIČ: SK4020436992  

Napište nám