Event management system Free2go

Free2go je technologická novinka a průkopník moderního stylu registrace hostů. Jde o system, který vám pomůže se zvacím procesem a komunikací s účastníky a na samotné akci pomocí unikátních QR kódů využívá self-checkingu. System je vhodný pro všechny typy firemních i soukromých akcí, zkrátka všude, kde potřebujete odbavit či monitorovat uzavřenou skupinu hostů.

Nasazení Free2go usnadní přípravu akce, zefektivní proces registrací a na místě zajistí hladký průběh registrace bez front. System zamezí přístupu nepozvaných hostů a zároveň dává možnost doregistrace na místě v den akce.

Vlajkovou lodí Free2go jsou samoobslužné self check-in kiosky, které již u vstupu na vaši akci budou hostům signalizovat, že jste společnost, která jde s dobou. Funkčnost kiosků vhodně doplňuje použití praktických čteček.

Pro náročnější eventy system nabízí nadstavbové možnosti, jakými jsou monitoring hostů v jednotlivých sálech nebo na sponzorských stanovištích, elektronický feedback formulář připravený na kioscích v prostoru akce a elektronické losování tomboly.

Statistiky účasti jsou k dispozici v elektronické podobě ihned po skončení akce.

Nestálo by to za vyzkoušení? Vyžádejte si další informace a kalkulaci přímo pro váš event.
Zpět na hlavní stránku