Dobrodružství Indiana Jonese

Dobrodružství Indiana Jonese

Vydejte se pro tajemnou truhlici, opředenou řadou tajemství a mýtů… Cestou vás čekají zkoušky z archeologických dovedností, při kterých budete muset překonat strach a přelstít ochránce truhly z mnišského řádu.

Kurz přežití

Kurz přežití

Možná jednou ztroskotáte na pustém ostrově, zažijete obávaný blackout, přijde přírodní katastrofa nebo se prostě jen ztratíte v lesích pod Medníkem. Co dělat? Jak přežít? V našem zážitkovém kurzu si osvojíte základy a triky, které vám umožní vzít v takové chvíli rozum do hrsti a vyřešit situaci s nadhledem filmového akčního hrdiny. Naši instruktoři jsou vojáci s výcvikem přežití v SAS a v nadsázce říkají, že každý, kdo projde jejich tréninkem, se po absolvování stává hotovým MacGyverem.

Drtivá porážka

Drtivá porážka

Vyzkoušejte si nyní na vlastní kůži, jaké to je být soutěžící v celosvětově známé a unikátní hře „Wipeout“, kterou vysílají televizní stanice ve více než 30 zemích. Soutěžící mají tentokrát měkčí přistání do nafukovací matrace, ale i tak je čeká nevšední zážitek s proslulými obřími koulemi, boxovací zdí nebo zametačem.

Vinařem na zkoušku

Vinařem na zkoušku

Přijměte naše pozvání na slunné vinice jižní Moravy a otestujte svoje řemeslné dovednosti s místními vinaři. Jedná se o netradiční dvoudenní teambuildingový program, při kterém si zkusíte práci na vinicích s lisováním vína, výrobou sudů i degustací lahodných moravských vín.

Den bezpečnosti

Den bezpečnosti

Event, který vám zachrání život. Naučíme vás, jak se chovat v krizových situacích v práci i mimo ni, jak správně reagovat při dopravní nehodě či při požáru, jak poskytnout efektivní a bezpečnou první pomoc i to, jak se zachovat při útoku psa či agresivního jedince.

Skupinové bubnování

Skupinové bubnování

Tato aktivita poskytne účastníkům vaší akce zábavný muzikoterapeutický zážitek, relaxaci, zredukuje stres a dojde k opravdovému stmelení kolektivu, neboť každý se stane součástí jednoho velkého hudebního tělesa.

Jachting se závodem regat

Jachting se závodem regat

Atraktivní týmová disciplína pod napjatými plachtami začíná instruktáží vedenou zkušenými kapitány, kteří naučí jednotlivé aktéry jachtu bezpečně ovládat. Dobrodružství vrcholí závodem regat nebo honbou za pokladem skrytým v některé zátoce.

Rituál probuzení draka na dračích lodích

Rituál probuzení draka na dračích lodích

Podrobte váš kolektiv testu a tréninkem týmové souhry. I posádka složená ze svalovců snadno zůstane pozadu, pokud nenajdou všichni společný rytmus. V lodi jsou všichni blízko jeden druhému, společně sdílí nervozitu před závodem, adrenalin startovního povelu i nadšení z vítězství.

Postřižinský den

Postřižinský den

"Nudíte se? Kupte si medvídka mývala!“ Přesuňte se s námi do starých dobrých časů za správcem pivovaru Francinem, za jeho krásnou ženou Maryškou a bláznivým strýcem Pepinem. Vyzkoušíte si tvrdou práci v pivovaru, ochutnáte několik druhů piv a projedete se v sajtkáře historického motocyklu."

Golfový turnaj

Golfový turnaj

Golf je v současné době populární sportovní zábavou, která rozhodně již nespadá do her určených pouze elitě. Navrhneme a zrealizujeme pro vás vhodný golfový event, až už jde o menší turnaj, nebo celorepublikovou túru.

Škola kávy a výroba pralinek

Škola kávy a výroba pralinek

Znalost potravin a pochutin, jejich správné použití při přípravě pokormů patří ke cool životnímu stylu dnešní doby. Erudovaný barista provede váš kolektiv procesem přípravy kávy, jež je skutečně velkým uměním. Zároveň se ponoříme i do kouzla výroby delikátních čokoládových pralinek.

Městem křížem krážem

Městem křížem krážem

Chcete pro kolegy zorganizovat týmovou hru po Praze? Čekáte návštěvu vašich kolegů z evropských poboček? Pak je pro Vás tento teambuildingový program ideální. Týmy vyzbrojené iPady s přednastavenými herními úkoly, nápovědami a mapkou trasy mohou vyrazit vstříc pražskému dobrodružství.

Geocaching a cyklogeocaching

Geocaching a cyklogeocaching

Orientační hry v přírodě s pomocí GPS jsou aktivitou, jejíž obliba stále roste. Ať už trasu absolvujete po vlastních nebo na kolech, nudit se nebudete. Připravíme zajímavou legendu, do terénu vyšleme i kostýmované instruktory, a úkoly vyladíme do patřičné obtížnosti.

Mission Impossible

Mission Impossible

Na tankodromu proběhne stylové uvítání velícím důstojníkem, který rozdělí skupinu do rot. Roty pak absolvují výcvikový program na stanovištích, jako je například jízda v obrněném transportéru, jízdy na polygonu ve čtyřkolkách, buginách a hummerech, střelba na asfaltové holuby či paintballová bitva v terénu. Večerní program zpestří zábava v důstojnickém klubu.

Místo činu

Místo činu

Místní policejní oddělení požádá vyšetřující týmy o pomoc při pátrání po nebezpečném pachateli. K dispozici pro odhalení zločince je kriminalistický kufřík pro shromažďování důkazů a stop, výslechy svědků i podezřelých. Dokáží jej týmy vypátrat? Jaká bude odměna za nalezení kradených předmětů?

Trefa do černého

Trefa do černého

Atraktivní střelecké aktivity v lehce sportovním duchu! Připravíme střelecká stanoviště s různými typy zbraní, jako jsou krátké a dlouhé zbraně, airsoftové zbraně, kuše, luky, i foukačky. Hráči sbírají do herní karty terčíky a za ně si pak najdou odměnu na bezpečném minovém poli.

Turnaj ve skycrossu

Turnaj ve skycrossu

Společenská hra pocházející z japonského Kjóta, kde se stala živoucím fenoménem stejně jako třeba ve Francii petangue. Cílem hry je co nejmenším počtem hodů docílit navléknutí kotouče na kužel, ale situaci komplikují i trestné body a taktika ostatních hráčů. Do hry vstupuje i členitost terénu, která hru ještě okoření. Ať už jde o soutěž družstev nebo jednotlivců, o vítězi není rozhodnuto do poslední minuty.

Singl trek

Singl trek

Dopřejte cyklistickým nadšencům nový zážitek z terénní cyklistiky. Účastníci prožijí maximální adrenalinové emoce, ovšem se zajištěnou bezpečností na chráněných trasách, jež jsou zároveň šetrné k přírodnímu prostředí. Obtížnost trasy je volitelná.

James Bond v akci

James Bond v akci

Staňte se špiónem. Velitel CIA vás zasvětí do dobrodružné mise, ve které vám však budou škodit nepřátelské špionážní služby a znemožňovat tak pátrání. Postupnýn odkrýváním kompromitujících informací a indícií se snad dostanete na správnou stopu….

Dobytí severního pólu

Dobytí severního pólu

Dojít až za Polární kruh není vůbec jednoduché. Sice je k dispozici mapka a řada indícií, které naznačují správný směr, ale na cestě čeká expedici řada nástrah a úkolů. Jako například výroba vlastní vlajky, se kterou se pokusíte dojít na severní pól a jako první ji zabodnout na tento pomyslný vrchol. Jedním z cenných přínosů této cesty bude objev sněžného člověka „Játyho“, s nímž se Cimrman osobně setkal, a jelikož k tomu došlo právě v době říje, mohl zblízka pozorovat jeho pohlavní život. Podaří se to i vaší výpravě?

Skydiving

Skydiving

Chcete zažít pocit volného pádu a seskok z letadla se vám zdá příliš riskantní? Vyzkoušejte netradiční adrenalinovou, ale přesto bezpečnou sportovní zábavu. Letová komora je uzavřena, takže nehrozí vypadnutí z proudu vzduchu a po celou dobu jste pod dohledem zkušeného instruktora. Odnesete si zážitek, na který se nezapomíná.

Trophy

Trophy

Snem každého muže, ať už to přizná nebo ne, je jistě stát se součástí perfektně sehraného týmu a absolvovat dobrodružnou soutěž, která voní dálkou a benzínem... Dopřejte si zážitek z jízdy hummerem, zábavu na vozítku segway, adrenalin z výstupu na horolezeckou stěnu či zábavu při střelbě na hliněné holuby.

Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

Možná máte nápad, jak byste vylepšili dnes již klasickou českou hudební komedii „Noc na Karlštejně“. Každý tým dostane k dispozici kameru, dobové rekvizity a kostýmy. Základním kamenem bude původní soundtrack z filmu. Výsledné scénky a videoklipy můžeme nejen na místě promítnout a zhodnotit, ale třeba i umístit na YouTube, kde vaše firemní soutěž bude pokračovat při sledování počtu shlédnutí.

V královských lázních

V královských lázních

Co takhle odpočinout si v nejnavštěvovanějším lázeňském městě České republiky, založeném samotným Karlem IV.? Kromě wellness zážitků v nezapomenutelném prostředí Karlových Varů bude na programu výšlap na nedaleký hrad Loket, na kterém byl Karel IV. vězněn jako chlapec. Stanete se na chvíli umělci při sestavování mozaiky a jako unavení pocestní pak usednete k hodovnímu stolu v místním rodinném pivovaru.

Po královské cestě

Po královské cestě

Vydejte se po známé královské cestě ke katedrále sv. Víta 
na Pražském hradě, kudy kráčeli čeští panovníci na korunovaci. Na vaši cestu ovšem dostanete tablety s herní mapkou, úkoly 
a navigací. Kromě nejrůznějších aktivit, které budete muset cestou splnit, potkáte i historické postavy z epochy Karla IV. Na konci 
se s vámi rozloučí samotný císař a odmění všechny poutníky pražskými groši. Pak už na všechny bude čekat chutná krmě a lahodný mok ve stylové krčmě.

Let’s rock!

Let’s rock!

Take it easy, It’s my life. Nothing else matters – we will be Knocking on heavens door...

Nový koncept teambuildingu vytvoří během několika hodin z vašeho týmu sehranou rockovou kapelu. Předchozí hudební zkušenosti nejsou třeba, naši lektoři jsou připraveni poprat se s každou výzvou. Zábavnou a interaktivní formou secvičíme během několika hodin vybranou rockovou skladbu.