Televizní večírek

Televizní večírek

Kdo z hostů najde odvahu vyzkoušet si roli moderátora zpráv, usedne do našeho newsroomu a poradí si s náročnými jazykolamy? Někdo má možná spíše herecký talent a rozhodne se nadabovat konečně pořádně některý ze svých oblíbených filmů. Kouzelný fotokoutek umožní pořídit si fotografii z akce s oblíbenou osobností show businessu. Zábavná interaktivní party, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat - taková bude vaše oslava, kde se hosté mohou podívat na televizní vysílání z druhé strany.

Noc světel

Noc světel

Okouzlete své hosty hrou světel v mnoha podobách. Efektní kombinace tance, nápaditých choreografií a UV světelná show s reflexními materiály, může vystřídat laser show a gradovat tak až k půlnočnímu ohňostroji ve vašich firemních barvách. Magickou atmosféru umocní vystoupení plné zábavných a nepochopitelných kouzel obratného mága.

Na stojáka

Na stojáka

Nechte na vaší akci zaznít něco vtipného a překvapivého s puncem jedinečnosti. Krátké vtipné skeče protagonistů „na stojáka“ přímo ve vaší režii. Pásmo scének může pracovat s nepřeberným množstvím témat. Sestavíme pro vás koncept programu na večer či odpoledne, přizpůsobíme témata i délku vystoupení, zařídíme vše od pozvánek až po závěrečný raut.

Show s partičkou….

Show s partičkou….

Improvizovaně“ vám večer zpříjemní česko - slovenská Partička. Těšit se můžete na prudké smeče slovenských i českých protagonistů - zpestřením mohou být i nahrávky dam, jako jsou například Tatiana Vilhelmová nebo Petra Polnišová. Jak lehce si tito profíci poradí s nesnadnými úkoly bez sebemenší přípravy? Jak si účinkující ověří vlastní invenci, talent, ale i nervy? Jak se vyvine zábava nad situacemi, které nikdo neplánoval ani nepřipravil? Na tento zábavný chaos bude dohlížet s režisérskou taktovkou Daniel Dangl.

Party za polárním kruhem

Party za polárním kruhem

Dobrodružná expedice za Polární kruh přináší účastníkům celou řadu nástrah a zábavných úkolů, a je na jejich schopnostech a dovednostech, jak se s nimi vypořádají. Jediné, co je pro podobnou expedici netypické, je skutečnost, že hlady trpět nebudou. Naopak, jistě si pochutnají na severských specialitách a zahřejí se výborným punčem. Vyzkouší si běh na sněžnicích či záchranářskou grogovou štafetu. A až zapíchnou vlajku svého družstva na pólu na pomyslný vrchol, jistě se ještě nechají zvěčnit u iglú místních přátelských eskymaček...

Kulinářská show Emanuela Ridiho

Kulinářská show Emanuela Ridiho

Charisma, geny po prarodičích, oblek šéfkuchaře, kvalitní čerstvé sezónní suroviny a nekomplikované recepty. To vše skrývá kulinářská show plná delikates od laskavého Itala v kuchyni – Emanuela Ridiho. Jak sám říká, každý se může naučit vařit, stačí jen láska a systém. Jako pravý Ital miluje stolování, jako příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím, a touto cestou ji zprostředkuje i vám na vaší firemní oslavě.

Mexická noc čili chilli večírek

Mexická noc čili chilli večírek

Koktejly, latinské rytmy a třeba plážový volejbal. Přeneste se mezi temperamentní tanečnice brazilské samby a nechte se okouzlit charakteristickou hudbou, barvami, vůněmi. Piňa colada či mojito jistě vaší představivosti pomohou. Ale vlnit se nemusí jen zkušení tanečníci v barevných kostýmech – ve školičce tance se i obecenstvo může naučit jednoduché kroky a zasoutěžit si třeba v podtančení obřího doutníku.

Pražská magická noc

Pražská magická noc

Vstupte do světa kouzel a magie, do světa plného iluzí a tajemných zážitků. Čeká vás moderní, trochu kouzelná, ale zároveň i historická pražská magická noc. Můžete se těšit na alchymistickou dílnu, živé sochy, magický scénický tanec či kouzelnickou show.

Star Wars Night

Star Wars Night

Vejděte do mezigalaktického baru, který je ostražitě hlídán hlídkou vojáků impéria. Asi vás už ani nepřekvapí, že v baru potkáte podivné postavičky z celého vesmíru, piloty vesmírných korábů, vetřelce a mimozemšťany v latexových maskách, velké masky na chůdách, roboty a postavy ze Star Wars a Star Treku. A že jste si nikdy nemysleli, že stanete tváří v tvář samotnému mistru Yodovi?

Havajská party

Havajská party

Hosty uvítají havajské tanečnice, které každému dají stylový květinový věnec. Surfaři pak vyrazí na vlny, barmani namíchají koktejly dle přání, přizveme mistry s obručemi Hula Hop a noc se rozzáří s protagonisty fire show.

Kabaretní show

Kabaretní show

V našem kabaretním programu zazní podmanivé francouzské a americké melodie, na které zatančí krásky v originálních kabaretních kostýmech. V takový večer nesmí chybět choreografie s klobouky, hůlkami nebo dokonce tanec se židlí. Laškovný kankán vás strhne do bujaré atmosféry kabaretu 19. století a bude následován kankánovou miniškoličkou tance. Program doplní ochutnávka luxusních doutníků či single malt whiskey.

Večer se Saturninem

Večer se Saturninem

Akci roku v režii samotného Saturnina si jistě nikdo z pozvaných nenechá ujít. Tím spíš, že účast přislíbili i pan Jiří Oulický a Milouš. K poslechu a tanci zahrají Melody Makers a zazpívá Ondřej Havelka. V závěru večera můžete vyhrát třeba Saturninovu mísu pověstných koblih, dědečkův houbařský košík nebo tenisovou raketu slečny Barbory.

Orient Express

Orient Express

V našem Orient Expressu nejsou sice pozlacené kliky a perské koberce, ale za to je připraven pouze pro vás. Netradiční prostředí poslouží k uspořádání společenského setkání s hudbou a tancem, kasinem či vystoupením kouzelníka. Nebo byste se raději na chvíli vžili do role Sherlocka Holmese a stali se součástí dobrodružného detektivního příběhu?

On Broadway

On Broadway

Dopřejte svým hostům společenský večer s nápaditými choreografiemi a chytlavými melodiemi ze známých muzikálů, jakými jsou Chicago, Někdo to rád horké, Pomáda či Vlasy….

Wild Wild West

Wild Wild West

Ohnivá voda teče proudem, šerif v roli moderátora, k poslechu i tanci hraje country kapela a tanečníci předvádí tradiční country tance. Mezi oblíbenými westernovými hrami a soutěžemi můžete vyzkoušet například simulátor rodea, lukostřelbu, lasování, vrh tomahavkem či střelbu z revolveru.

Pod šapitó

Pod šapitó

Nevšední zážitky na fascinujícím místě, jakým je cirkus. Vzrušení a napětí střídá smích, všude se pohybují akrobaté, tanečnice nebo cizokrajná zvířata, malí i velcí hosté mohou zkusit různé sportovní či dovednostní aktivity související s cirkusovým prostředím.

Arabská noc

Arabská noc

Svět pohádek tisíce a jedné noci vás vítá: plivači ohně, žongléři i půvabné břišní tanečnice. Je libo vyzkoušet tetování či ochutnat exotická koření? Po napětí, které pro Vás připravil zaříkávač hadů, si můžete dopřát odpočinek třeba u vodní dýmky...

Black & White

Black & White

Černobílá party se kontrastně rozehraje v jakémkoli vybraném prostoru, kterého se zhostí naše zkušená dekoratérka. Hosty uvítají postavy na chůdách pouze v černo-bílých tónech, do své kreativní dílny vás nechá nahlédnout střihač siluet, o hudební zábavu se pak postarají swingoví hudebníci, virtuózní pianista či tanečníci na klávesách.

České vánoce

České vánoce

Nikdy nestárnoucí tematika tradice českých vánoc.... Vánočně laděný program se staročesky kostýmovanou obsluhou zahájíme welcome drinkem v podobě svařáku a vánočního punče. Prostory zaplní řemeslné stánky s workshopy se zdobením perníčků, litím rozžhaveného olova do vody, malováním vánočních ozdob, výrobou tradičních svícnů a šperkařskou dílnou. Netradičně zařadíme i výrobu čokoládových pralinek s degustací. O příjemnou náladu se postarají hudebníci, jež hrají na repliky starých nástrojů a v závěru večera vystoupí dětský pěvecký sbor.

Večírek tajných služeb

Večírek tajných služeb

Večírek plný tajných agentů a krásných žen. Chytlavé melodie v podání skupiny Lokomotiva s frontmanem Petrem Vondráčkem navodí tu správnou atmosféru a strhnou nejednoho hosta k tanci. Protože k agentům vždy patřily, a patří krásné ženy, oživíme program stylovým tanečním akrobatickým vystoupením krásné bond girl u tyče, tzv. pole dance. Jako milou vzpomínku na večírek si hosté odnesou fotku z našeho fotokoutku, kde pro ně budou připraveny nejrůznější rekvizity včetně makety Jamese Bonda v životní velikosti.

Party Velkého Gatsbyho

Party Velkého Gatsbyho

Netradiční pojetí vánočního večírku pro vaše zaměstnance s atmosférou 30. let plných swingové a jazzové hudby proběhne pod taktovkou kapely zvučného jména. Tanečníci rozmarného charlestonu s miniškoličkou na motiv písně z filmu Great Gatsby vtáhnou přítomné dámy i pány do tance a nejkreativnější jedince ocení lahví Jack Daniels Tennessee Whiskey.

Noc Superhrdinů

Noc Superhrdinů

Kdo jiný by si měl lépe poradit se zábavou než „Superhrdina“ - Superman, Batman, Kočičí žena, Flash, Spiderman nebo Thor? Zkrátka celý večer se ponese v duchu komiksových hrdinů. Atmosféru akce podpoříme stylovými dekoracemi v podobě velkých komiksových bublin s nápisy a hláškami typickými pro vaši společnost. S 2D postavami hrdinů v životní velikosti se hosté mohou vyfotit, známí Supermoderátoři vás provedou večerem i Supersoutěžemi a Superkapela zahraje k tanci a poslechu.

Večírek na velmi krátkých vlnách

Večírek na velmi krátkých vlnách

Nahlédněte s námi do práce rozhlasových komentátorů, zkuste okomentovat známé sportovní přenosy, jako je hokejové Nagano nebo Velká pardubická, namluvte rozhlasovou minutovou hru, sestavte vlastní elektronkové rádio a používejte pro komunikaci polní telefon. A to vše za zvuků populární hitparády linoucí se nepřetržitě z reproduktorů, při které se leckdo jistě dá i do tance.

Válka barev

Válka barev

Válka barev je netradiční pojetí vánočního večírku v podobě barevné party, kde se pošetilé věci stávají běžnými. Hodnotit se budou bláznivé převleky, kreativní invence při stavbě světelné sochy i rychlost při skládání obřího díla z pixelových dílků obrazu.  

Svět Julese Vernea

Svět Julese Vernea

Ponořte se s námi 20 000 mil pod moře, proleťte se v balóně, prožijte zážitek větší než 2 roky prázdnin, vyzkoušejte, jak straší v Karpatech, a užasněte nad vynálezy Ocelového města. Aneb vítejte do romantického světa dobrodruhů, vynálezců a badatelů z podivuhodných románů Julese Vernea.

Velká cena

Velká cena

Řev motoru, napjatá atmosféra, nedočkaví fanoušci, ruce pevně přitisknuté na dálkovém ovládání a hlasité odpočítávání startovního povelu... Během našeho Grand Prix se můžete znovu bavit jako malí kluci, což neznamená, že nejde i o skvělou zábavu pro dámy. Kromě obří autodráhy a závodních simulátorů nebude chybět ani zábavný auto-moto kvíz či soutěž ve skládání velkého puzzle.

Večírek s

Večírek s "kravatou"

Pražská divadla jsou jako místo konání firemní akce stále atraktivním lákadlem a o Žižkovském divadle Járy Cimrmana to platí dvojnásob. Právě proto zde každoročně realizujeme několik zadaných představení s návaznými doprovodnými službami. Každé z děl našeho českého génia přímo nabádá ke kreativní hře s dekoracemi, kostýmy i tematickým rautem. Z dalších realizovaných divadelních večerů můžeme doporučit například Švandovo divadlo, Činoherní klub, Divadlo Na Jezerce, Dejvické divadlo či Fidlovačku.

Od soumraku do úsvitu

Od soumraku do úsvitu

Party ve stylu horor show dle stejnojmenného filmu. Hosté popustí uzdu své fantazii a dorazí v nejrůznějších kostýmech korespondujících s tématem akce. Pro „nepřipravené“ máme maskérský koutek s potřebnými rekvizitami. Do tance vtáhnou účastníky ďábelsky krásné holky ze skupiny The Apples. O půlnoci se pak strhne upíří rej…

Večer s filmovou produkcí

Večer s filmovou produkcí

V rámci našeho programu se z účastníků akce stanou plnohodnotní členové profesionálního filmařského štábu – to vše díky speciální filmařské technice, režisérům a scénáristům, zvláštním efektům, kostýmům, maskérům a profesionálním hercům. Kromě samotného natáčení a spoluvytváření scénáře bude pro hosty jistě velkým zážitkem možnost vidět a vyzkoušet si různé druhy filmařské techniky (kamera na jeřábu, kamerová jízda, pyrotechnické efekty apod.). Věříme, že účast na tomto speciálním programu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem. Nátáčet můžete například tyto tituly: Star Wars / Spiderman, Rambo / Mission Impossible, Dracula / Vřískot, Sherlock Holmes / Kriminálka Las Vegas, Policejní akademie / Fotr je lotr, Kdo chce zabít Jessie…

Hříšní lidé města pražského

Hříšní lidé města pražského

Navštivte s námi Žižkovskou špeluňku a zahrajte si vabank ve speciálním kasinu hry ze staré Prahy, jako jsou Gotes alias „plátýnko“, Mezi kozy, Moje teta-tvoje teta a Oko. Kabaretní vystoupení bude následovat po Staropražské kapele a po soutěžích s pivními znalostmi a dovednostmi.

Stroj času

Stroj času

Vydejte se s námi do kouzelného alternativního světa, jehož středobodem je parní energie a velké stroje. Potkáte sličné dívky a gentlemany s vysokými cylindry, jezdce na velocipédu a dobové potápěče. Speciální část stroje času se zaměří na historii vaši společnosti. V závěru pak mlhovou projekcí nastíníme budoucnost nejednoho z vás…

Ve starých královských časech

Ve starých královských časech

Napadlo vás někdy, jaký byl život ve středověku? Vypravte se s námi na cestu do minulosti a poznejte na vlastní kůži, jaký byl život 
za dob Karla IV. Nabízíme vám zcela jedinečnou možnost zúčastnit se rytířských klání a soutěží, navštívit řemeslné stánky a přespat ve středověkých stanech. Kromě velkolepé dobové zábavy zakusíte také přepadení tlupou místních lapků. Na akci pro vás zařídíme dobové kostýmy i opravdovou středověkou hostinu, u které vás zabaví kejklíři a dvorní šašci. To vše se může odehrát například v malebném okolí hradu Karlštejn.

Americká retro party

Americká retro party

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké by to bylo žít v letech, kdy dámy nosily perly, roztáčely kolové sukně a přitom byly dokonalé hospodyňky, zatímco muži s pomádou ve vlasech byli trochu drsňáci, ale chovali se jako gentlemani? My vám rádi tento sen splníme a do doby padesátých let vás díky tématickému večírku přeneseme. Na hosty budou čekat projížďky pravým americkým veteránem, krásné pin-up girl ve stylu Marilyn Monroe či Audrey Hepburn budou rozdávat okouzlující úsměvy, ale hlavně - celému večeru bude kralovat živá autentická rock and rollová hudba, která promění obyčejný večírek v pravou “party".

Hledání ducha vánoc

Hledání ducha vánoc

Vydejte se po stopách ztraceného ducha vánoc a snad se dostanete až tam, kde bude vonět svařáček s vanilkovými rohlíčky a svítit mihotavá světýlka a možná si rádi brouknete i nějakou koledu. Ovšem na firemní vánoční večírek dorazí jen ti, kdo zdolají cestu křížem krážem Starým Městem, rozmotají úspěšně všechny vánoční úkoly, zamotají správně vánočku a opustí včas grogovou občerstvovací stanici. Zkrátka sice jen ti nevytrvalejší hledači najdou ztraceného ducha českých vánoc, ale věříme, že to bude stát za to.