Alkoholická laboratoř

Speciální forma mobilního baru, který je postaven ve stylu „barové laboratoře“ s příslušným laboratorním inventářem umožňujícím alkohologům vytvářet delikátní elixíry, je na každé firemní akci hitem. Tento bar zaujme všechny hosty použitím originálních surovin, molekulární mixologií a zajímavým servisem drinků.

Někdy jsou koktejly trochu bláznivé a netradiční, ale výsledná chuť je vždy delikátní. Už jste například někdy jedli cosmopolitan lžičkou, nebo jenom tak lehce uždibovali piňacoladu? Nechybí ani barmanský kurz a soutěž v přípravě netradičních koktejlů.

Laboratoř rovněž nabízí degustaci infuzovaných premiových destilátů. Originalita této degustace spočívá v tom, že je do klasických premiových destilátů přidána zajímavá ingredience, která ač do původní receptury nepatří, skvěle ozvláštní chuť daného destilátu a zajistí tak jedinečný zážitek.

Alkoholická laboratoř může v rámci akce fungovat i jako workshop, ať už v moderním nebo i historizujícím pojetí. Rádi pro vám nabídneme i středověké koncepty včetně nové populární Hry o trůny. Pro milovníky receptů připojujeme jeden tradiční staletími prověřený: „Jamalalicha. Jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, e chánua, e chánu, džalala, džalala-a, a paprťála… patláma, patláma, patláma a žbrluch!“

Tedy do plášťů a do práce!
Zpět na hlavní stránku