Ženy v běhu se konečně zastaví, dají řeč, bezpochyby i drink. Kolegové možná najdou odvahu vystavit svá Zraněná srdce a oslovit ženu, která jim v práci připadá jako Alita: Bojový Anděl a třeba se konečně ukáže, že šéfová není žádná Teroristka. Můžete jí pak večer ještě pozvat tančit, Bohemian Rhapsody je tu vlastně doma.

Prázdninový večer, kdy se výjimečně nepoženete s kolegy z práce, ale naopak se budete těšit na příjemnou atmosféru a společný zážitek. Vhodné jako firemní teambuilding, ale proč nepřizvat i své blízké nebo obchodní partnery? Pokud nemáte ve firmě vhodnou terasu, foyer, či venkovní prostor, najdeme vám vyhovující místo. 

Promítáme letošní novinky i oblíbené šlágry. Na výběr je z desítek titulů – namátkou vybíráme jako náš tip třeba Ženy v běhu, Teroristka, Bohemian Rhapsody, Avengers (2018), Orel Eddie, Steve Jobs a dalších asi 100 titulů.

V rámci letního kina nabízíme i další doplňkové služby. Určitě by neměl chybět  popcorn, třeba ve vašich firemních krabičkách nebo fotokoutek s hvězdami zvoleného filmu.


Vyberte si termín jako první: 

18. června

22., 23., 24., 30., 31. července

6., 7., 13., 14. srpna


Letní kino

Zpět na hlavní stránku