(Ne)dobytné trezory, které se otevírají pomocí zrcátek, magnetů, hudby, optických jevů, ale hlavně díky týmovému filipu, jsou vhodné jako samostatná či doplňková aktivita na různé druhy firemních akcí.  

Přijďte na kloub originálním rébusům. Za pomoci nápověd budete řešit hádanky i logické úlohy, které vám postupně odkryjí tajemství celého boxu. Nabízíme výběr až 9 boxů, přičemž každý je originál – do srdce každého vede specifická cesta. Neobejdete se bez logického myšlení, prostorové představivosti ani trochy šikovnosti. Vrátíte se do školních lavic k základům matematiky, fyziky nebo zeměpisu, ale občas budete prostě jen hádat, zkoušet a lámat si hlavy.

Magické boxy váš tým stmelí, protože při řešení rébusů je třeba spolupracovat, logicky přemýšlet a také konat intuitivně. Šanci se blýsknout má každý – úkoly jsou různorodé a nevyžadují specifické znalosti. 

Víc hlav, víc ví. Proto je hra vhodná pro týmy, ale poradí si s ní i zdatní jednotlivci. Magické boxy se hodí pro akce od 10 do několika stovek lidí. Soutěživější typy si mohou měřit čas, ale hrát se dá jen tak, pro zábavu, bez časové tísně. 

Magické boxy
Zpět na hlavní stránku