Event nebo konference s odreagováním

Můžete být první, kdo pozve své klienty a obchodní partnery do nově zrekonstruovaných a rozšířených prostor moderní pražské střelnice. Nově je k dispozici konferenční sál pro 60 osob. Celkem při propojení sousedních čtyř prostor je možné realizovat akci až pro 120 osob. Naopak pokud potřebujete soukromí pro malou skupinku, je k dispozici samostatný sál, vhodný pro 3 až 30 osob, kde je zároveň prostor pro catering. Ve všech prostorách je k dispozici wifi.

Budete překvapeni, že střílení z různých zbraní je zajímavým zážitkem i pro zapřisáhlé pacifisty. K dispozici je téměř 250 druhů zbraní. Mezi ty nejznámější patří například GLOCK 17 – legenda mezi služebními pistolemi, klasický Revolver .357 Magnum, legendární AK47 neboli "Kalašnikov", ikonická puška odstřelovačů DRAGUNOV (SVD)  nebo taktická zbraň Broková pumpa.

Event připravíme na míru podle složení účastníků a cíle akce. A téma nemusí být jen military. (Rádi program připravíme třeba v tématickém konceptu James Bond, Charlieho andílci, Superhrdinové nebo Někdo to rád horké.) A pokud byste chtěli podobně zaměřený event na čerstvém vzduchu, máme pro vás kousek za Prahou sportovní brokovou střelnici s vrhačkami asfaltových terčů “holubů“. Dejte nám vědět a zajistíme vám prohlídku s ochutnávkou zážitku.


Střelnice

Zpět na hlavní stránku