Teambuilding na "tlustých" elektrokolech

 

Každý, kdo udrží rovnováhu na kole, bez rozdílu věku a sportovní náruživosti, si užije výlet na unikátních elektrických horských kolech „Snow bikes“ s extrémně širokou duší. Je to trochu adrenalin, ale zároveň i zábava pro každého. Při projížďce vám bude vítr svištět kolem uší a budete si připadat jako na motorce. 

Vydáme se  s vámi nejen historickým centrem Prahy, kolem vzdálenějších pamětihodností a oblíbených parků, ale rádi vám ukážeme i údolí Berounky a dojedeme spolu třeba až na Karlštejn. Všechny naše výlety jsou fyzicky nenáročné a vhodné pro dámy i pány.

Speciální „chlapský výlet“ lze spojit s návštěvou a degustací pivovarů v Úněticích, Štiříně nebo Berouně. Ale vyrazit můžete i na vícedenní putování, třeba až do Drážďan nebo do Vídně.

Doporučená velikost skupiny je 10 osob, ale nebojte se nás oslovit i s poptávkou pro větší tým – výzvám umíme čelit a zážitkům se meze nekladou. V nabídce zohledníme velikost skupiny, požadovanou časovou a fyzickou náročnost i vámi preferovanou lokalitu. 

"Širokým duším" zdar!
Zpět na hlavní stránku